AKČNÍ NABÍDKA

Hudební & Muzikál

Hudební film patří k filmovým žánrům, v nichž zaznívají písně, zpívaný herci. Písně jsou obvykle používány k přiblížení filmové postavy. Hudební film bývá většinou klasicky hraný herci. Hlavním motivem hudebních filmů bývají většinou milostné vztahy, přátelství, či získání uznání a respektu na soutěžích. Dnes je hudební film velice oblíben a v naší nabídce máme velké množství titulů. Zpívané části hudebních filmů se většinou stávají i hity v rádiích.

Muzikál je určen pro širokou škálu diváků. Muzikálovým filmem označujeme film v němž se prolíná mluvené slovo se zpívanými částmi textů. Muzikálový film bývá většinou klasicky hraný herci. Ti ovšem nejen zpívají, ale jako doprovodný prvek používají i tanec. Dnes je muzikálový film přebíjen jinými žánry, ale stálé má muzikál své kouzlo a nedílně patří do filmových žánrů.

Hudba a zpěv to jsou znaky filmů z této nabídky. Pokud toto hledáte tak jste na správné adrese. Vítáme Vás v kategorii hudebních filmů na DVD a Blu-ray. Pohodlně se u nás usaďte a vybírejte z bohaté nabídky hudebních filmů a muzikálů na DVD i Blu-Ray.

Seřadit podle: Nosiče | Ceny | Názvu | Data prodeje
Návrat blbýho a blbjějšího
Levné zimní pneu . Hledáte levné ubytování v Praze? Hostel Alfa má nejlepší ceny. Kvalitní kontejnerové domy nabízí ZRUP Příbram.
TOPlist